Data from Athletic.net

Athlete Mark ST Team Date Meet
1. 8 Carson Cahoy 12′ 8 NE Barr May 14 Nebraska Championship Meet
2. 8 Landon Towne 12′ 4 NE McCook May 14 Nebraska Championship Meet
3. 8 Adam Craig 12′ 0 TX San Antonio Christian Apr 07 San Antonio Christian – Make Up Meet
9 Samuel Cockrill 12′ 0 OK Sulphur Apr 08 Rock Creek Invitational
9 Owen Howard 12′ 0 OK Marlow Apr 08 Rock Creek Invitational
Kai Sarwinski 12′ 0 OK Grove Apr 30 Metro Lake Conference Track Meet
7. 8 Wyatt Packard 11′ 7 KS Southwestern Heights May 07 HPEA JH League
8. 8 Hayden Leewright 11′ 6 OK Choctaw Apr 14 Yellowjacket Invitational
Kobe Babin 11′ 6 FL Destin May 14 FLYRA MS State Championships
10. Connor Floyd 11′ 4 NE Sutherland May 14 Nebraska Championship Meet
11. 7 Nico Zinsmeyer 11′ 3 TX San Antonio Christian Mar 24 SACS MS Meet #3
12. 8 Chance Ueckert 11′ 0 TX Keller Indian Springs Mar 24 Keller MS
8 Levi Laird 11′ 0 TX Keller Apr 04 KISD Zone Meet
Trace Arnold 11′ 0 OK Grove Apr 30 Metro Lake Conference Track Meet
8 William Strain 11′ 0 FL Emerald Coast May 14 FLYRA MS State Championships
16. 8 Jake Freidel 10′ 10 MO St. Pius X Apr 15 Clark MS Relays
8 Noah Okraska A 10′ 10 NE Sandy Creek May 14 Nebraska Championship Meet
8 Cory Carlson 10′ 10 NE Sutton May 14 Nebraska Championship Meet
19. 8 Johnathan Ventura 10′ 9 TX Dumas Mar 24 Amarillo Relays
20. 8 Tanner Martin 10′ 6 FL Emerald Coast Feb 26 Jessie Forbes Middle School
8 Jason Cook 10′ 6 TX Trinity Springs Mar 03 Pike Middle School Meet
13-14 Jade Sullivan 10′ 6 OK Plainview Apr 08 Rock Creek Invitational
11 Austin Connelly 10′ 6 WI Westfield Area Apr 12 Adams Friendship Quad
8 Jonas Rice 10′ 6 OR Crook County Apr 12 Crook County MS meet
8 Andrew Peters 10′ 6 KS Smoky Valley Apr 14 Smoky Valley Quad
7 Dillon Hilbert 10′ 6 MO Gentry Apr 22 Boone County Relays
8 Blake Thyne 10′ 6 NE Mitchell May 03 Morrill JH Invitational
8 Mitchell Ford 10′ 6 OH Licking Valley May 07 LCL Championships
8 Aiden Griggs 10′ 6 MI Traverse City West May 10 Kiwanis MS Invite Traverse City
30. 8 Eric Perry 10′ 5 ID Orofino May 03 Lapwai MS Meet
31. 8 Coady Armstrong 10′ 4 NE McCook May 14 Nebraska Championship Meet
8 Sam Maloley 10′ 4 NE Bertrand May 14 Nebraska Championship Meet
8 Kolby Dean 10′ 4 NE O’Neill May 14 Nebraska Championship Meet
34. 8 Hagan Sanchez 10′ 3 TX McNiel Apr 13 Wichita Falls ISD JH City Championships
35. 8 Zane Grounds 10′ 0 TX Keller Mar 03 Husky/Wildcat Relays
7 John Pradia 10′ 0 TX FEAST Home School Mar 04 Cornerstone Christian MS Invitational
8 Andrew Stieler 10′ 0 TX Peterson Mar 23 Peterson MS Relays
8 Joey Sylvester 10′ 0 OK Mustang (South) Mar 26 Norman JH T&F Classic
8 Kyler Brantley 10′ 0 OK Lincoln Christian Mar 26 Norman JH T&F Classic
8 Nicholas Bebko 10′ 0 TX Trinity Springs Apr 04 KISD Zone Meet
8 Said Rivas 10′ 0 TX Bowie (Amarillo) Apr 07 Bonham, DZ, Bowie, Houston
8 Chance Reiniesch 10′ 0 IL Gillespie Apr 09 Indian Invite
8 Trevor Peterson 10′ 0 NE Chase County Apr 14 Perkins County Schools JH Meet
8 Mason Allsup 10′ 0 TX Brady Apr 14 7-3A Middle School District
8 Eduardo Mendoza 10′ 0 KS Kepley Apr 14 Holcomb MS Quad
8 Marcos Amparan 10′ 0 KS Southwestern Heights Apr 21 Cimarron Invitational
8 Reed Turney 10′ 0 MO Harrisburg Apr 22 Boone County Relays
8 Nathan Anderson 10′ 0 NE Holdrege Apr 23 Aurora Invite
7 Aiden Vanderville 10′ 0 OR Thurston Apr 26 Thurston All Comers
8 Justus McDaniel 10′ 0 KS Scott City Apr 28 Oakley MS Invite
8 Carter Jones 10′ 0 KS Norton Apr 28 Oakley MS Invite
Cole Kuykendall 10′ 0 OK Collinsville Apr 30 Metro Lake Conference Track Meet
Anthony Lucky 10′ 0 OK Grove Apr 30 Metro Lake Conference Track Meet
8 Landon Ginn-Forsberg 10′ 0 OR Marshfield May 04 FWL Middle School District
8 Dylan Redd 10′ 0 MO Palmyra May 05 MS Clarence Cannon Conference Meet
8 Riley Wright 10′ 0 OH Thomas Ewing Junior May 05 Newark MS Invitational
8 Dolan Branch 10′ 0 NE North Platte St. Patrick’s May 05 SPVA JH Track Invite
8 Ethan Raber 10′ 0 OH West Holmes May 07 Jeff Williams MS Invitational
8 Corbin Plotts 10′ 0 OH Heath May 07 LCL Championships
8 Michael Finke 10′ 0 WI Marshall May 10 Maunesha Conference MS Meet
8 Jacob Walrad 10′ 0 MI Frankfort May 13 Frankfort Inv
8 Caden Rettig 10′ 0 MT North Star May 14 9C Junior High District Meet
8 Gregory Moore 10′ 0 MI Pittsford May 14 Madison Middle School Invitational
8 Ty Tanner 10′ 0 MI Birch Run May 17 Birch Run/North Branch/Millington
8 Jeff Powell 10′ 0 MI Merrill May 24 TVC East MS Meet
8 Donnie Drew* 10′ 0 MI Saugatuck Jun 01 2016 Mid Michigan MEGASTAR Meet
67. 8 Gage Wright 9′ 10 NE Adams Central May 14 Nebraska Championship Meet
8 Corbyn Sattler 9′ 10 NE Cozad May 14 Nebraska Championship Meet
8 Michael Poese 9′ 10 NE O’Neill May 14 Nebraska Championship Meet
70. 8 Nathan Oberg 9′ 9 OR North Bend May 04 FWL Middle School District
8 Nolan Benjamin 9′ 9 NE Maywood May 04 Brady JH Invitational
8 Alec Lonsberry 9′ 9 MO Pacific May 05 Union Relays
8 Dylan Horstmeyer 9′ 9 WI Marshall May 10 Maunesha Conference MS Meet
8 Gabe Bullis 9′ 9 MI Thunder Bay May 12 Cadillac/Alpena Dual
7 Logan Ledgerwood 9′ 9 WA Pomeroy May 16 Whitman County MS Meet Colfax
76. 8 George Lonzaga 9′ 8 OK Mustang (South) Apr 09 Piedmont JH
77. 8 Saben Florer 9′ 6.25 TX Sanford-Fritch Apr 09 1-3A MS District Meet
78. Cooper Gierhan 9′ 6.02 NE Centennial Apr 25 Centennial Invite
79. 8 Baylor Gillispie 9′ 6 TX Bushland Mar 31 Bushland Relays
8 Kile Bentley 9′ 6 NE Centura Apr 05 Wood River Invite
8 Bo Butler 9′ 6 TX Spearman Apr 09 1-3A MS District Meet
8 Joel Carter 9′ 6 NE McCook Apr 12 Cozad Invite
8 Noah Knapp 9′ 6 NE Creek Valley Apr 14 Perkins County Schools JH Meet
8 Taylor Jablonski 9′ 6 NE Chase County Apr 14 Perkins County Schools JH Meet
8 Zachary Mosier 9′ 6 NE Bruning-Davenport-Shickley Apr 21 Dragon Invitational Track Meet
8 Jaxon Blackburn 9′ 6 OR Union Apr 22 Union Junior High Pepsi Invite
8 Xander Stockdale 9′ 6 MI Frankfort May 02 GL vs Frankfort/Buckley/Benzie
8 Jace Connell 9′ 6 NE South Loup May 04 Brady JH Invitational
8 Iain McCormick 9′ 6 OH Grandview Heights May 05 Newark MS Invitational
8 Timmy Watts 9′ 6 MO Macon May 05 MS Clarence Cannon Conference Meet
8 Devin Gobert 9′ 6 MT Cut Bank May 07 Host: Browning/Cut Bank
8 Mykael Stoddard 9′ 6 NE Broken Bow May 10 Minden 7/8 Invite
8 Calvin Schullo 9′ 6 MI Ravenna May 11 WMC MS Conference Meet
7 De’Arren Steffan 9′ 6 OR La Pine May 12 Middle School Districts- Central Oregon Mid-Major
8 Jeremy Britton 9′ 6 MI Pittsford May 13 SCAA Junior High Championship
8 Dylan Sawitsky 9′ 6 MI Armada May 16 BWAC MS League Meet
7 Kirby Beck 9′ 6 MI Hastings May 16 MS Conference Meet at Wyoming
8 Jacob LePain 9′ 6 MI Owosso May 18 Fowlerville JH v. Owosso
8 Antonio Ramirez 9′ 6 MI Benzie Central May 19 Kingsley Invitational
8 Logan Trierweiler 9′ 6 MI Pewamo-Westphalia May 24 CMAC MS Championship

 

 

 

From: http://www.athletic.net/TrackAndField/Division/Event.aspx?DivID=73438&Gender=M&Event=16

&NCS_modified=20160301135132&MaxW=640&imageVersion=default&AR-160309908

VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
avatar

About The Author [email protected]

comments (0)

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Skip to toolbar