Data from Athletic.net

Athlete Mark ST Team Date Meet
1. 8 Kyla Buskirk 10′ 6 TX Wilson (Haslet) Mar 03 Pike Middle School Meet
7 Belle Peters 10′ 6 KS Smoky Valley Apr 14 Smoky Valley Quad
3. Kaydi Pursley 10′ 2 TX Merkel Apr 11 District – Junior High
4. 7 Kyndal Payne 10′ 0 TX Wilson (Haslet) Mar 03 Pike Middle School Meet
7 Lindsay Shouse 10′ 0 IL Chiddix Apr 16 Warrior Invite
8 Lynsie Curtis 10′ 0 MO Centralia May 05 MS Clarence Cannon Conference Meet
7. 8 Laine Roberts 9′ 6 FL The Bolles Mar 21 Eagle Middle School Classic
8 Reagan Hukill 9′ 6 TX Medlin Mar 24 Keller MS
7 Abigail Craig 9′ 6 TX San Antonio Christian Apr 21 ISAL District Championship
8 Gabrielle Springer 9′ 6 IL North Ridge Apr 29 Little Eakle
8 Landis Brandon 9′ 6 IL Monticello Apr 29 Little Eakle
12. 8 Addison Smith 9′ 0 TX Pampa Mar 24 Amarillo Relays
8 Trinity Buitron 9′ 0 TX Brownwood Apr 05 Graham Jr. High Meet
8 MJ Johnstone 9′ 0 NE Sidney Apr 23 Gering Invite
8 Maddie Crouse 9′ 0 NE Thayer Central Apr 25 Fairbury Invitational
8 Shelby Kurtz 9′ 0 MO Camdenton May 03 Columbia Optimist Relays
8 Aery Kennedy 9′ 0 MO Camdenton May 03 Columbia Optimist Relays
8 Jessica Break 9′ 0 OH Coldwater Junior May 05 Mercer County Invitational
8 Megan Burkholder* 9′ 0 NE Cozad May 10 Minden 7/8 Invite
20. 8 Jael Wood* 8′ 10 MI Mason County Central May 11 WMC MS Conference Meet
21. 8 Tatum Townsend 8′ 9 MI Frankfort May 02 GL vs Frankfort/Buckley/Benzie
8 Skylar Marsh* 8′ 9 NE Holdrege May 09 Al Kienker Memorial Track meet
23. 8 Morgan Shook 8′ 6 TX Graham Mar 15 Graham JH Relays
8 Celia Straight 8′ 6 TX Williams Mar 23 Wylie JH Tracktacular
8 Harley Albert 8′ 6 TX Westover Park Apr 05 P.J.H.A.L. District Meet
8 Katelyn Young 8′ 6 ID Melba Apr 07 WIC Meet (hosted by CVCS)
8 Camdyn McEowen 8′ 6 TX Central Texas Christian Apr 09 RRCA Invitational
8 Molly Lowe 8′ 6 TX Trinity Springs Apr 11 NISD / KISD Middle School Meet of Champions
8 Morgan Baker 8′ 6 NE Adams Central Apr 12 Adams Central Quadrangular
8 Raeghan Meyer 8′ 6 MO South Callaway Apr 25 Russellville MS War-Tribe Relays
8 Madison DeYoung 8′ 6 MI CETL Blue Apr 29 CETL Seniors
Ramsey Keim 8′ 6 OK Collinsville Apr 30 Metro Lake Conference Track Meet
8 Piper Fitzgerald 8′ 6 MO Sullivan Apr 30 Pacific Relays
Kelsey Honeycutt 8′ 6 OK Grove Apr 30 Metro Lake Conference Track Meet
7 Tinley Pierson* 8′ 6 WY Kaycee May 09 East Classic – Best of the Best
7 Sidney Heugel* 8′ 6 MI Allendale May 11 MS 7th Grade Conference at Coopersville
8 Hannah Zastrow* 8′ 6 WI Spencer May 12 Spencer
38. 8 Keiana Sawyer-Kociemba 8′ 4 NE Broken Bow Apr 19 Broken Bow Inv
39. 8 Sarah Green 8′ 3 TX Lamar (Flower Mound) Mar 30 Marcus HS WEST Zone Girls Meet
8 Bree Bredeweg 8′ 3 MI Allendale Apr 25 Belding at Allendale MS Dual
8 MaKenna Anderson 8′ 3 OR Marshfield May 04 FWL Middle School District
8 Olivia Ogg 8′ 3 OH Lakewood (Hebron) May 07 LCL Championships
43. 8 Erika Guzman 8′ 2 CA Pioneer Apr 30 Kings County Meet
8 Aniah Gaines 8′ 2 CA Pioneer Apr 30 Kings County Meet
7 Samantha Schemper 8′ 2 NE Holdrege May 03 Lexington Middle School
46. 7 Josiah Field 8′ 1 KS Pike Valley Apr 21 Highway 36 JH Track Meet
8 Kendra Maydew 8′ 1 KS Smith Center Apr 21 Highway 36 JH Track Meet
48. 7 Tara Laird 8′ 0 TX Keller Mar 03 Husky/Wildcat Relays
8 Victoria Afia 8′ 0 TX Forestwood Mar 16 Marcus HS Middle School Meet
Maguire Holahan 8′ 0 FL Destin Mar 18 Emerald Coast Middle School Invitational
8 Hannah Hurtz 8′ 0 OK Yukon Mar 28 Bishop McGuinness 7th and 8th
8 Kennedy Marinelli 8′ 0 OK Jenks Apr 04 Catoosa JR High Class
8 Karly Colford 8′ 0 FL Westminster Academy Apr 09 Westminster Middle School Invitational
8 Maddi McCloy 8′ 0 TX Spearman Apr 09 1-3A MS District Meet
8 Lanae Johnson-Kleinpeter 8′ 0 TX Trinity Springs Apr 11 NISD / KISD Middle School Meet of Champions
12 Shandelee Jooste 8′ 0 WI Westfield Area Apr 12 Adams Friendship Quad
8 Madison Shapland 8′ 0 KS Scott City Apr 14 Holcomb MS Quad
8 Emily Trotter 8′ 0 NE Broken Bow Apr 19 Broken Bow Inv
8 Amara Reichert 8′ 0 MO Lange Apr 22 Boone County Relays
Dani Tanner 8′ 0 OK Jay Apr 23 Verdigris Valley Conference Track & Field Championships
8 Abbey Kussman 8′ 0 MO Marceline Apr 25 Westran Meet
8 Faith Rule 8′ 0 MO Louisiana Apr 27 Louisiana Middle School Quad
8 Lauren Siefken 8′ 0 NE Syracuse-Dunbar-Avoca Apr 28 JCC Invite
7 Hallee Thomas 8′ 0 IL North Ridge Apr 29 Little Eakle
8 Aspyn Buchanan 8′ 0 OK Newman Apr 30 Metro Lake Conference Track Meet
Sydney Callender 8′ 0 OK Will Rogers (Claremore) Apr 30 Metro Lake Conference Track Meet
8 Kendra Hults 8′ 0 MO Owensville May 02 Cuba MS Invitational
8 Maci Kuchta 8′ 0 MO West May 03 Columbia Optimist Relays
8 Bayle Lupo 8′ 0 ID Vallivue May 04 IVL District Meet
7 Hailey Atkinson 8′ 0 OR Thurston May 04 Thurston All Comers
8 Kayla McCormick 8′ 0 OH Celina May 05 Mercer County Invitational
8 Brooke Speck 8′ 0 OH St Henry May 05 Mercer County Invitational
8 Erika Toelke 8′ 0 MO Union May 05 Union Relays
7 Kinsey Thobe 8′ 0 OH Marion Local May 05 Mercer County Invitational
8 Miranda Mosley* 8′ 0 WY Niobrara Co. May 09 East Classic – Best of the Best
8 Briana Church* 8′ 0 OR North Lake May 09 Small Schools District Meet
8 Hayden Hill* 8′ 0 ID Grangeville May 10 Twin River League Championships
8 Hallie Hornbacher* 8′ 0 MI Caro May 10 Freeland-SV-Caro MS
8 Alex Kovar* 8′ 0 MI OJ DeJonge May 11 Spring Lake Vs Ludington
7 Katie Clifford* 8′ 0 MI CETL Blue May 11 CETL Seniors
81. 7 Savannah Donovan 7′ 10 NE McCook May 03 Lexington Middle School
82. 8 Janie Manningham 7′ 9 IL Tremont Apr 23 Tazwood Conference
83. 8 Caroline Taylor 7′ 8 TX Vernon Mar 31 BMS Boomtown Relays
84. 7 Kjirstin Hopfer* 7′ 7 WA Ocosta May 12 Pacific League Championships
85. 8 Lynzi Rollins 7′ 6 TX Sanger Mar 01 McCarroll Middle School
8 Lauren Ward 7′ 6 TX Keller Mar 03 Husky/Wildcat Relays
7 Jasmine Richmond 7′ 6 TX Kimbrough Mar 22 Bear MS Girls Meet
8 Katelyn Lancaster 7′ 6 TX Keller Mar 24 Keller MS
7 Ashley Banaszewski 7′ 6 TX Keller Apr 11 NISD / KISD Middle School Meet of Champions
7 Naomi Fitzgerald 7′ 6 TX Trinity Springs Apr 11 NISD / KISD Middle School Meet of Champions
7 Taylor Jones 7′ 6 IL Chiddix Apr 16 Warrior Invite
8 Elizabeth Wilkinson 7′ 6 WA Rainier Apr 20 C2B/1A League Meet
7 Martha Smith 7′ 6 ID Clearwater Valley Apr 21 Kamiah Meet
8 Emma Gobert 7′ 6 OH Fairfield Union Apr 25 MSL Tri HT/FU/LE
8 Riley Thomas 7′ 6 OH Hamilton Township Apr 25 MSL Tri HT/FU/LE
8 Maddie Stoffel 7′ 6 IL Monticello Apr 29 Little Eakle
8 Madison Carnal 7′ 6 MO Cuba May 02 Cuba MS Invitational
8 Sophia Olszowka 7′ 6 MO Washington May 05 Union Relays
8 Maddi Eye 7′ 6 MI Charlotte May 05 Marshall MS vs Charlotte MS
8 Bri Thompson 7′ 6 MI Shepherd May 05 Ithaca Invitational

 

 

 

From: http://www.athletic.net/TrackAndField/Division/Event.aspx?DivID=73438&Event=34

&NCS_modified=20160301135132&MaxW=640&imageVersion=default&AR-160309908

VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
avatar

About The Author [email protected]

comments (0)

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Skip to toolbar