Data from Athletic.net

Athlete Mark ST Team Date Meet
1. 8 Laine Roberts 10′ 8 FL The Bolles May 14 FLYRA MS State Championships
2. 8 Kyla Buskirk 10′ 6 TX Wilson (Haslet) Mar 03 Pike Middle School Meet
7 Belle Peters 10′ 6 KS Smoky Valley Apr 14 Smoky Valley Quad
4. 8 Jaidyn Garrett 10′ 4 NE Columbus May 14 Nebraska Championship Meet
5. 8 Gabrielle Springer 10′ 3 IL North Ridge May 21 IESA State Meet
6. Kaydi Pursley 10′ 2 TX Merkel Apr 11 District – Junior High
7. 7 Kyndal Payne 10′ 0 TX Wilson (Haslet) Mar 03 Pike Middle School Meet
7 Lindsay Shouse 10′ 0 IL Chiddix Apr 16 Warrior Invite
8 Lynsie Curtis 10′ 0 MO Centralia May 05 MS Clarence Cannon Conference Meet
10. 8 Landis Brandon 9′ 9 IL Monticello May 21 IESA State Meet
11. 8 Reagan Hukill 9′ 6 TX Medlin Mar 24 Keller MS
7 Abigail Craig 9′ 6 TX San Antonio Christian Apr 21 ISAL District Championship
8 MJ Johnstone 9′ 6 NE Sidney May 14 Nebraska Championship Meet
14. 8 Jael Wood* 9′ 4 MI Mason County Central Jun 01 2016 Mid Michigan MEGASTAR Meet
15. 8 Brinnley Royer 9′ 3 IL Schuyler Industry May 21 IESA State Meet
8 Audrey Eades 9′ 3 IL Mt. Zion May 21 IESA State Meet
17. 8 Addison Smith 9′ 0 TX Pampa Mar 24 Amarillo Relays
8 Trinity Buitron 9′ 0 TX Brownwood Apr 05 Graham Jr. High Meet
8 Maddie Crouse 9′ 0 NE Thayer Central Apr 25 Fairbury Invitational
8 Shelby Kurtz 9′ 0 MO Camdenton May 03 Columbia Optimist Relays
8 Aery Kennedy 9′ 0 MO Camdenton May 03 Columbia Optimist Relays
8 Teaghan Holman 9′ 0 MI Mill Creek (Dexter) May 05 Tri meet Dexter/Monroe/Ypsi
8 Jessica Break 9′ 0 OH Coldwater Junior May 05 Mercer County Invitational
8 Megan Burkholder 9′ 0 NE Cozad May 10 Minden 7/8 Invite
8 Hannah Preissler 9′ 0 NE Giltner May 14 Nebraska Championship Meet
1 Alli Dolan 9′ 0 MI Goodrich May 18 Goodrich Middle School Invitational
27. 8 Tatum Townsend 8′ 10 MI Frankfort May 13 Frankfort Inv
28. 8 Emma Etzwiler 8′ 9 OH Ashland May 07 Jeff Williams MS Invitational
8 Skylar Marsh 8′ 9 NE Holdrege May 09 Al Kienker Memorial Track meet
8 Courtnie Ridgway 8′ 9 IL Evans May 21 IESA State Meet
8 Hanna Lyon 8′ 9 IL Maroa-Forsyth May 21 IESA State Meet
Samantha Norman 8′ 9 IL Minooka May 21 IESA State Meet
Carson Beyers 8′ 9 IL Moulton May 21 IESA State Meet
34. 8 Madison Shapland 8′ 7.94 KS Scott City May 03 Great Bend Middle School
35. 8 Morgan Shook 8′ 6 TX Graham Mar 15 Graham JH Relays
8 Celia Straight 8′ 6 TX Williams Mar 23 Wylie JH Tracktacular
8 Harley Albert 8′ 6 TX Westover Park Apr 05 P.J.H.A.L. District Meet
8 Katelyn Young 8′ 6 ID Melba Apr 07 WIC Meet (hosted by CVCS)
8 Camdyn McEowen 8′ 6 TX Central Texas Christian Apr 09 RRCA Invitational
8 Molly Lowe 8′ 6 TX Trinity Springs Apr 11 NISD / KISD Middle School Meet of Champions
8 Morgan Baker 8′ 6 NE Adams Central Apr 12 Adams Central Quadrangular
8 Raeghan Meyer 8′ 6 MO South Callaway Apr 25 Russellville MS War-Tribe Relays
8 Madison DeYoung 8′ 6 MI CETL Blue Apr 29 CETL Seniors
Ramsey Keim 8′ 6 OK Collinsville Apr 30 Metro Lake Conference Track Meet
8 Piper Fitzgerald 8′ 6 MO Sullivan Apr 30 Pacific Relays
Kelsey Honeycutt 8′ 6 OK Grove Apr 30 Metro Lake Conference Track Meet
7 Tinley Pierson 8′ 6 WY Kaycee May 09 East Classic – Best of the Best
8 Carly Kane 8′ 6 IN Sunman-Dearborn May 11 Sunman-Dearbron MS Invite
7 Sidney Heugel 8′ 6 MI Allendale May 11 MS 7th Grade Conference at Coopersville
8 Hannah Zastrow 8′ 6 WI Spencer May 12 Spencer
8 Maguire Holahan 8′ 6 FL Destin May 14 FLYRA MS State Championships
8 Jurnee Patton 8′ 6 NE Fullerton May 14 Nebraska Championship Meet
8 Merileigh Camaret 8′ 6 FL Emerald Coast May 14 FLYRA MS State Championships
8 Madison Gerken 8′ 6 NE Minden CL Jones May 14 Nebraska Championship Meet
8 Gracie Holland 8′ 6 WI Marshfield May 19 Wisconsin Valley Conference Middle School
8 Hallie Hornbacher* 8′ 6 MI Caro Jun 01 2016 Mid Michigan MEGASTAR Meet
57. 8 Keiana Sawyer-Kociemba 8′ 4 NE Broken Bow Apr 19 Broken Bow Inv
7 Rachel Heiss 8′ 4 NE North Platte St. Patrick’s May 05 SPVA JH Track Invite
59. 8 Sarah Green 8′ 3 TX Lamar (Flower Mound) Mar 30 Marcus HS WEST Zone Girls Meet
8 Bree Bredeweg 8′ 3 MI Allendale Apr 25 Belding at Allendale MS Dual
8 MaKenna Anderson 8′ 3 OR Marshfield May 04 FWL Middle School District
8 Olivia Ogg 8′ 3 OH Lakewood (Hebron) May 07 LCL Championships
8 Leah Root 8′ 3 MI Haslett May 18 Haslett (MS) vs St. Johns (MS)
8 Kaitlyn Henry 8′ 3 IL Unity (Tolono) May 21 IESA State Meet
8 Anna Anderson 8′ 3 IL Unity (Tolono) May 21 IESA State Meet
66. 8 Erika Guzman 8′ 2 CA Pioneer Apr 30 Kings County Meet
8 Aniah Gaines 8′ 2 CA Pioneer Apr 30 Kings County Meet
7 Samantha Schemper 8′ 2 NE Holdrege May 03 Lexington Middle School
69. 7 Josiah Field 8′ 1 KS Pike Valley Apr 21 Highway 36 JH Track Meet
8 Kendra Maydew 8′ 1 KS Smith Center Apr 21 Highway 36 JH Track Meet
71. 7 Tara Laird 8′ 0 TX Keller Mar 03 Husky/Wildcat Relays
8 Victoria Afia 8′ 0 TX Forestwood Mar 16 Marcus HS Middle School Meet
8 Karly Colford 8′ 0 FL Westminster Academy Apr 09 Westminster Middle School Invitational
8 Maddi McCloy 8′ 0 TX Spearman Apr 09 1-3A MS District Meet
8 Lanae Johnson-Kleinpeter 8′ 0 TX Trinity Springs Apr 11 NISD / KISD Middle School Meet of Champions
12 Shandelee Jooste 8′ 0 WI Westfield Area Apr 12 Adams Friendship Quad
8 Emily Trotter 8′ 0 NE Broken Bow Apr 19 Broken Bow Inv
8 Abbey Kussman 8′ 0 MO Marceline Apr 25 Westran Meet
8 Lauren Siefken 8′ 0 NE Syracuse-Dunbar-Avoca Apr 28 JCC Invite
7 Hallee Thomas 8′ 0 IL North Ridge Apr 29 Little Eakle
8 Kendra Hults 8′ 0 MO Owensville May 02 Cuba MS Invitational
8 Maci Kuchta 8′ 0 MO West May 03 Columbia Optimist Relays
8 Bayle Lupo 8′ 0 ID Vallivue May 04 IVL District Meet
7 Hailey Atkinson 8′ 0 OR Thurston May 04 Thurston All Comers
8 Morgan Iverson 8′ 0 OH Grove City Christian May 05 MSL Finals
8 Erika Toelke 8′ 0 MO Union May 05 Union Relays
8 Miranda Mosley 8′ 0 WY Niobrara Co. May 09 East Classic – Best of the Best
8 Hayden Hill 8′ 0 ID Grangeville May 10 Twin River League Championships
8 Alex Kovar 8′ 0 MI OJ DeJonge May 11 Spring Lake Vs Ludington
7 Katie Clifford 8′ 0 MI CETL Blue May 11 CETL Seniors
8 Abigail Hodge 8′ 0 MI Frankfort May 13 Frankfort Inv
8 Dakota Manecke 8′ 0 MT Cut Bank May 14 Kent Shaffer Memorial Divisional Track Meet
8 Kyla Carlson 8′ 0 NE Aurora May 14 Nebraska Championship Meet
8 Brooke McClellen 8′ 0 NE North Platte St. Patrick’s May 14 Nebraska Championship Meet
7 Ellie Ohlde 8′ 0 NE Fairbury May 14 Nebraska Championship Meet
Zoe Tsoukas 8′ 0 FL Deer Lake May 14 FLYRA MS State Championships
8 Sydney Watko 8′ 0 WA Pomeroy May 16 Whitman County MS Meet Colfax
8 Emily Cooker 8′ 0 MI Temperance Bedford May 18 Saline Hornet MS Relays
8 Kimbrea Lance 8′ 0 MI Fowler May 24 CMAC MS Championship
8 Miranda Acre* 8′ 0 MI Kingsley Jun 01 2016 Mid Michigan MEGASTAR Meet

 

 

 

From: http://www.athletic.net/TrackAndField/Division/Event.aspx?DivID=73438&Event=34

&NCS_modified=20160301135132&MaxW=640&imageVersion=default&AR-160309908

VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
avatar

About The Author [email protected]

comments (0)

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Skip to toolbar