Data from Athletic.net

Athlete Mark ST Team Date Meet
1. 8 Kyla Buskirk 10′ 6 TX Wilson (Haslet) Mar 03 Pike Middle School Meet
7 Belle Peters 10′ 6 KS Smoky Valley Apr 14 Smoky Valley Quad
3. Kaydi Pursley 10′ 2 TX Merkel Apr 11 District – Junior High
4. 7 Kyndal Payne 10′ 0 TX Wilson (Haslet) Mar 03 Pike Middle School Meet
7 Lindsay Shouse 10′ 0 IL Chiddix Apr 16 Warrior Invite
8 Lynsie Curtis* 10′ 0 MO Centralia May 05 MS Clarence Cannon Conference Meet
7. 8 Laine Roberts 9′ 6 FL The Bolles Mar 21 Eagle Middle School Classic
8 Reagan Hukill 9′ 6 TX Medlin Mar 24 Keller MS
7 Abigail Craig 9′ 6 TX San Antonio Christian Apr 21 ISAL District Championship
8 Gabrielle Springer 9′ 6 IL North Ridge Apr 29 Little Eakle
8 Landis Brandon 9′ 6 IL Monticello Apr 29 Little Eakle
12. 8 Addison Smith 9′ 0 TX Pampa Mar 24 Amarillo Relays
8 Trinity Buitron 9′ 0 TX Brownwood Apr 05 Graham Jr. High Meet
8 MJ Johnstone 9′ 0 NE Sidney Apr 23 Gering Invite
8 Maddie Crouse 9′ 0 NE Thayer Central Apr 25 Fairbury Invitational
8 Shelby Kurtz* 9′ 0 MO Camdenton May 03 Columbia Optimist Relays
8 Aery Kennedy* 9′ 0 MO Camdenton May 03 Columbia Optimist Relays
18. 8 Tatum Townsend* 8′ 9 MI Frankfort May 02 GL vs Frankfort/Buckley/Benzie
19. 8 Morgan Shook 8′ 6 TX Graham Mar 15 Graham JH Relays
8 Celia Straight 8′ 6 TX Williams Mar 23 Wylie JH Tracktacular
8 Harley Albert 8′ 6 TX Westover Park Apr 05 P.J.H.A.L. District Meet
8 Katelyn Young 8′ 6 ID Melba Apr 07 WIC Meet (hosted by CVCS)
8 Camdyn McEowen 8′ 6 TX Central Texas Christian Apr 09 RRCA Invitational
8 Molly Lowe 8′ 6 TX Trinity Springs Apr 11 NISD / KISD Middle School Meet of Champions
8 Morgan Baker 8′ 6 NE Adams Central Apr 12 Adams Central Quadrangular
8 Raeghan Meyer 8′ 6 MO South Callaway Apr 25 Russellville MS War-Tribe Relays
8 Megan Burkholder 8′ 6 NE Cozad Apr 26 Lexington Middle School
8 Madison DeYoung 8′ 6 MI CETL Blue Apr 29 CETL Seniors
8 Piper Fitzgerald 8′ 6 MO Sullivan Apr 30 Pacific Relays
8 Jael Wood* 8′ 6 MI Mason County Central May 05 Brian Whitman Ludington MS Invitational
31. 8 Keiana Sawyer-Kociemba 8′ 4 NE Broken Bow Apr 19 Broken Bow Inv
32. 8 Sarah Green 8′ 3 TX Lamar (Flower Mound) Mar 30 Marcus HS WEST Zone Girls Meet
8 Bree Bredeweg 8′ 3 MI Allendale Apr 25 Belding at Allendale MS Dual
8 Hannah Zastrow 8′ 3 WI Spencer Apr 29 Spencer Invite
8 MaKenna Anderson* 8′ 3 OR Marshfield May 04 FWL Middle School District
8 Olivia Ogg* 8′ 3 OH Lakewood (Hebron) May 07 LCL Championships
37. 8 Erika Guzman 8′ 2 CA Pioneer Apr 30 Kings County Meet
8 Aniah Gaines 8′ 2 CA Pioneer Apr 30 Kings County Meet
7 Samantha Schemper* 8′ 2 NE Holdrege May 03 Lexington Middle School
40. 7 Josiah Field 8′ 1 KS Pike Valley Apr 21 Highway 36 JH Track Meet
8 Kendra Maydew 8′ 1 KS Smith Center Apr 21 Highway 36 JH Track Meet
42. 7 Tara Laird 8′ 0 TX Keller Mar 03 Husky/Wildcat Relays
8 Victoria Afia 8′ 0 TX Forestwood Mar 16 Marcus HS Middle School Meet
Maguire Holahan 8′ 0 FL Destin Mar 18 Emerald Coast Middle School Invitational
8 Karly Colford 8′ 0 FL Westminster Academy Apr 09 Westminster Middle School Invitational
8 Maddi McCloy 8′ 0 TX Spearman Apr 09 1-3A MS District Meet
8 Lanae Johnson-Kleinpeter 8′ 0 TX Trinity Springs Apr 11 NISD / KISD Middle School Meet of Champions
12 Shandelee Jooste 8′ 0 WI Westfield Area Apr 12 Adams Friendship Quad
8 Madison Shapland 8′ 0 KS Scott City Apr 14 Holcomb MS Quad
8 Emily Trotter 8′ 0 NE Broken Bow Apr 19 Broken Bow Inv
8 Amara Reichert 8′ 0 MO Lange Apr 22 Boone County Relays
Dani Tanner 8′ 0 OK Jay Apr 23 Verdigris Valley Conference Track & Field Championships
8 Abbey Kussman 8′ 0 MO Marceline Apr 25 Westran Meet
8 Faith Rule 8′ 0 MO Louisiana Apr 27 Louisiana Middle School Quad
8 Lauren Siefken 8′ 0 NE Syracuse-Dunbar-Avoca Apr 28 JCC Invite
7 Hallee Thomas 8′ 0 IL North Ridge Apr 29 Little Eakle
8 Maci Kuchta* 8′ 0 MO West May 03 Columbia Optimist Relays
8 Bayle Lupo* 8′ 0 ID Vallivue May 04 IVL District Meet
7 Hailey Atkinson* 8′ 0 OR Thurston May 04 Thurston All Comers
8 Kendra Hults* 8′ 0 MO Owensville May 05 Union Relays
8 Erika Toelke* 8′ 0 MO Union May 05 Union Relays
62. 7 Savannah Donovan* 7′ 10 NE McCook May 03 Lexington Middle School
63. 8 Janie Manningham 7′ 9 IL Tremont Apr 23 Tazwood Conference
64. 8 Caroline Taylor 7′ 8 TX Vernon Mar 31 BMS Boomtown Relays
65. 8 Molly Dixon 7′ 6 FL Holy Comforter Episcopal Feb 26 Jessie Forbes Middle School
8 Lynzi Rollins 7′ 6 TX Sanger Mar 01 McCarroll Middle School
8 Lauren Ward 7′ 6 TX Keller Mar 03 Husky/Wildcat Relays
8 Alice Creed 7′ 6 FL The Bolles Mar 21 Eagle Middle School Classic
7 Jasmine Richmond 7′ 6 TX Kimbrough Mar 22 Bear MS Girls Meet
8 Katelyn Lancaster 7′ 6 TX Keller Mar 24 Keller MS
8 Kaylee Wach 7′ 6 NE Ogallala Apr 07 Ogallala Triangular
8 Gabby Hoke 7′ 6 MO Warrensburg Apr 07 Belton Middle School Invitational
8 Emma Wittler 7′ 6 MO Palmyra Apr 11 Monroe City MS Relays
7 Ashley Banaszewski 7′ 6 TX Keller Apr 11 NISD / KISD Middle School Meet of Champions
7 Naomi Fitzgerald 7′ 6 TX Trinity Springs Apr 11 NISD / KISD Middle School Meet of Champions
8 Brea Lankas 7′ 6 KS Rawlins County Apr 12 Rawlins Co. JH Invitational
7 Taylor Jones 7′ 6 IL Chiddix Apr 16 Warrior Invite
8 Kailey Bruha 7′ 6 NE Ord Apr 19 Broken Bow Inv
8 Elizabeth Wilkinson 7′ 6 WA Rainier Apr 20 C2B/1A League Meet
7 Martha Smith 7′ 6 ID Clearwater Valley Apr 21 Kamiah Meet
8 Camryn Schaller 7′ 6 MO Southern Boone County Apr 21 Linn Jr. High Invitational
8 Lindsey Stuckey 7′ 6 NE York Apr 23 Aurora Invite
8 RiLee Pascoe 7′ 6 NE Holdrege Apr 23 Aurora Invite
8 Skylar Marsh 7′ 6 NE Holdrege Apr 23 Aurora Invite
8 Emma Gobert 7′ 6 OH Fairfield Union Apr 25 MSL Tri HT/FU/LE
8 Riley Thomas 7′ 6 OH Hamilton Township Apr 25 MSL Tri HT/FU/LE
7 Ellie Ohlde 7′ 6 NE Fairbury Apr 25 Fairbury Invitational
8 Grace Anderson 7′ 6 ID Melba Apr 27 WIC Championship @ Vale
8 McKayla Alber 7′ 6 MO California Apr 28 South Callaway Relays
8 Brooke McClellen 7′ 6 NE North Platte St. Patrick’s Apr 28 Chase County Schools JH Invite
8 Hannah Strein 7′ 6 NE Tri County Apr 28 JCC Invite
8 Maddie Stoffel 7′ 6 IL Monticello Apr 29 Little Eakle
8 Alex Kovar* 7′ 6 MI OJ DeJonge May 02 Fruitport Ms Vs. OJ DeJong Ms.
8 Sophia Olszowka* 7′ 6 MO Washington May 05 Union Relays
8 Haley Lucas* 7′ 6 MO Pacific May 05 Union Relays
8 Maddi Eye* 7′ 6 MI Charlotte May 05 Marshall MS vs Charlotte MS
8 Bri Thompson* 7′ 6 MI Shepherd May 05 Ithaca Invitational
8 Miranda Mosley* 7′ 6 WY Niobrara Co. May 06 SEWAC
8 Annika Green* 7′ 6 OH Granville May 07 LCL Championships
8 Hayden Hill* 7′ 6 ID Grangeville May 07 Kamiah MS Invitational

 

 

 

From: http://www.athletic.net/TrackAndField/Division/Event.aspx?DivID=73438&Event=34

&NCS_modified=20160301135132&MaxW=640&imageVersion=default&AR-160309908

VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
avatar

About The Author [email protected]

comments (0)

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Skip to toolbar