Data from Athletic.net

Athlete Mark ST Team Date Meet
1. 8 Kyla Buskirk 10′ 6 TX Wilson (Haslet) Mar 03 Pike Middle School Meet
7 Belle Peters 10′ 6 KS Smoky Valley Apr 14 Smoky Valley Quad
3. Kaydi Pursley 10′ 2 TX Merkel Apr 11 District – Junior High
4. 7 Kyndal Payne 10′ 0 TX Wilson (Haslet) Mar 03 Pike Middle School Meet
7 Lindsay Shouse 10′ 0 IL Chiddix Apr 16 Warrior Invite
6. 8 Laine Roberts 9′ 6 FL The Bolles Mar 21 Eagle Middle School Classic
8 Reagan Hukill 9′ 6 TX Medlin Mar 24 Keller MS
7 Abigail Craig* 9′ 6 TX San Antonio Christian Apr 21 ISAL District Championship
9. 8 Addison Smith 9′ 0 TX Pampa Mar 24 Amarillo Relays
8 Trinity Buitron 9′ 0 TX Brownwood Apr 05 Graham Jr. High Meet
8 MJ Johnstone* 9′ 0 NE Sidney Apr 23 Gering Invite
12. 8 Morgan Shook 8′ 6 TX Graham Mar 15 Graham JH Relays
8 Celia Straight 8′ 6 TX Williams Mar 23 Wylie JH Tracktacular
8 Harley Albert 8′ 6 TX Westover Park Apr 05 P.J.H.A.L. District Meet
8 Katelyn Young 8′ 6 ID Melba Apr 07 WIC Meet (hosted by CVCS)
8 Camdyn McEowen 8′ 6 TX Central Texas Christian Apr 09 RRCA Invitational
8 Molly Lowe 8′ 6 TX Trinity Springs Apr 11 NISD / KISD Middle School Meet of Champions
8 Morgan Baker 8′ 6 NE Adams Central Apr 12 Adams Central Quadrangular
8 Gabrielle Springer 8′ 6 IL North Ridge Apr 16 Warrior Invite
8 Maddie Crouse* 8′ 6 NE Thayer Central Apr 21 Dragon Invitational Track Meet
8 Raeghan Meyer* 8′ 6 MO South Callaway Apr 25 Russellville MS War-Tribe Relays
22. 8 Keiana Sawyer-Kociemba* 8′ 4 NE Broken Bow Apr 19 Broken Bow Inv
23. 8 Sarah Green 8′ 3 TX Lamar (Flower Mound) Mar 30 Marcus HS WEST Zone Girls Meet
8 Bree Bredeweg* 8′ 3 MI Allendale Apr 25 Belding at Allendale MS Dual
25. 7 Josiah Field* 8′ 1 KS Pike Valley Apr 21 Highway 36 JH Track Meet
8 Kendra Maydew* 8′ 1 KS Smith Center Apr 21 Highway 36 JH Track Meet
27. 7 Tara Laird 8′ 0 TX Keller Mar 03 Husky/Wildcat Relays
8 Victoria Afia 8′ 0 TX Forestwood Mar 16 Marcus HS Middle School Meet
Maguire Holahan 8′ 0 FL Destin Mar 18 Emerald Coast Middle School Invitational
8 Lynsie Curtis 8′ 0 MO Centralia Apr 04 CBMS Open – 4/4/2016
8 MaKenna Anderson 8′ 0 OR Marshfield Apr 07 NB vs Siuslaw, Marshfield, Myrtle Crest, Powers
8 Piper Fitzgerald 8′ 0 MO Sullivan Apr 08 Hermann Middle School Invitational
8 Karly Colford 8′ 0 FL Westminster Academy Apr 09 Westminster Middle School Invitational
8 Maddi McCloy 8′ 0 TX Spearman Apr 09 1-3A MS District Meet
8 Lanae Johnson-Kleinpeter 8′ 0 TX Trinity Springs Apr 11 NISD / KISD Middle School Meet of Champions
12 Shandelee Jooste 8′ 0 WI Westfield Area Apr 12 Adams Friendship Quad
8 Madison Shapland 8′ 0 KS Scott City Apr 14 Holcomb MS Quad
8 Erika Guzman* 8′ 0 CA Pioneer Apr 19 Bob Fraley Invitational
8 Megan Burkholder* 8′ 0 NE Cozad Apr 19 Cozad Middle School
8 Emily Trotter* 8′ 0 NE Broken Bow Apr 19 Broken Bow Inv
8 Aniah Gaines* 8′ 0 CA Pioneer Apr 21 SAL
8 Amara Reichert* 8′ 0 MO Lange Apr 22 Boone County Relays
8 Abbey Kussman* 8′ 0 MO Marceline Apr 25 Westran Meet
44. 8 Janie Manningham* 7′ 9 IL Tremont Apr 23 Tazwood Conference
45. 8 Caroline Taylor 7′ 8 TX Vernon Mar 31 BMS Boomtown Relays
8 Madison DeYoung* 7′ 8 MI CETL Blue Apr 23 CETL Seniors
47. 8 Molly Dixon 7′ 6 FL Holy Comforter Episcopal Feb 26 Jessie Forbes Middle School
8 Lynzi Rollins 7′ 6 TX Sanger Mar 01 McCarroll Middle School
8 Lauren Ward 7′ 6 TX Keller Mar 03 Husky/Wildcat Relays
7 Rylee Wicker 7′ 6 TX Cain Mar 03 Wylie & Rockwall County JH Meet
8 McKenzie Schott 7′ 6 TX McKamy Mar 16 LHS Middle School Meet
8 Madison Sorrel 7′ 6 LA Belle Place Mar 17 Iberia Middle Marlin Relays
8 Merileigh Camaret 7′ 6 FL Emerald Coast Mar 18 Emerald Coast Middle School Invitational
8 Alice Creed 7′ 6 FL The Bolles Mar 21 Eagle Middle School Classic
7 Jasmine Richmond 7′ 6 TX Kimbrough Mar 22 Bear MS Girls Meet
8 Abigail Graves 7′ 6 TX Williams Mar 23 Wylie JH Tracktacular
8 Ashlyn Chatagnier 7′ 6 TX Peterson Mar 23 Peterson MS Relays
8 Amanda Denais 7′ 6 TX Peterson Mar 23 Peterson MS Relays
8 Katelyn Lancaster 7′ 6 TX Keller Mar 24 Keller MS
8 Daphne Grajeda 7′ 6 TX Timberview Mar 24 Tidwell Middle School Meet
8 Gemma Starrs 7′ 6 OH River Valley (Caledonia) Apr 02 Mike Armstrong Invitational
8 Aylin Castillo 7′ 6 TX Dumas Apr 05 P.J.H.A.L. District Meet
8 Amiel Majok 7′ 6 TX Fannin Apr 05 Fannin, Travis, Austin, Mann, Crockett
7 Katyrina Bush 7′ 6 TX Westover Park Apr 05 P.J.H.A.L. District Meet
8 Lila Yager 7′ 6 MO Holy Rosary Apr 06 Monroe City MS Invite
8 Kaylee Wach 7′ 6 NE Ogallala Apr 07 Ogallala Triangular
8 Gabby Hoke 7′ 6 MO Warrensburg Apr 07 Belton Middle School Invitational
8 Kendra Hults 7′ 6 MO Owensville Apr 08 Hermann Middle School Invitational
8 Emma Wittler 7′ 6 MO Palmyra Apr 11 Monroe City MS Relays
7 Ashley Banaszewski 7′ 6 TX Keller Apr 11 NISD / KISD Middle School Meet of Champions
7 Naomi Fitzgerald 7′ 6 TX Trinity Springs Apr 11 NISD / KISD Middle School Meet of Champions
7 Mia Woodland 7′ 6 MO Clinton Apr 12 2016 Pleasant Hill MS Invite
8 Brea Lankas 7′ 6 KS Rawlins County Apr 12 Rawlins Co. JH Invitational
8 Kaitlyn Schwandtner 7′ 6 MO Lewis & Clark Apr 14 LC/Gentry/Lange/Oakland
7 Ryle Williams 7′ 6 KS Smoky Valley Apr 14 Smoky Valley Quad
7 Hannah Foster 7′ 6 MO Westran Apr 15 Clark MS Relays
7 Taylor Jones 7′ 6 IL Chiddix Apr 16 Warrior Invite
8 Faith Rule 7′ 6 MO Louisiana Apr 18 Monroe City MS Open
8 Kailey Bruha* 7′ 6 NE Ord Apr 19 Broken Bow Inv
8 Kloe Bisard* 7′ 6 MI Williamston Apr 20 Haslett @ Williamston
8 Elizabeth Wilkinson* 7′ 6 WA Rainier Apr 20 C2B/1A League Meet
7 Martha Smith* 7′ 6 ID Clearwater Valley Apr 21 Kamiah Meet
8 Camryn Schaller* 7′ 6 MO Southern Boone County Apr 21 Linn Jr. High Invitational
8 Anna Byergo* 7′ 6 MO Smithton (Columbia) Apr 22 Boone County Relays
8 Leslie Barner* 7′ 6 MO Gentry Apr 22 Boone County Relays
8 Emma Gobert* 7′ 6 OH Fairfield Union Apr 25 MSL Tri HT/FU/LE
8 Riley Thomas* 7′ 6 OH Hamilton Township Apr 25 MSL Tri HT/FU/LE
7 Sidney Heugel* 7′ 6 MI Allendale Apr 25 Belding at Allendale MS Dual
89. 8 LauraLee Guidry 7′ 3 LA Belle Place Mar 17 Iberia Middle Marlin Relays
7 McKenzie Smith 7′ 3 TX McKamy Mar 30 Marcus HS WEST Zone Girls Meet
7 Camryn Carrithers 7′ 3 TX Brady Apr 14 7-3A Middle School District
8 Sydney Watko* 7′ 3 WA Pomeroy Apr 19 Orofino Invitational
93. 8 Carsyn Brown 7′ 0 TX Decatur Mar 01 McCarroll Middle School
8 Trinity Berube 7′ 0 TX Hillwood Mar 03 Husky/Wildcat Relays
8 Ashley Haag 7′ 0 TX Hillwood Mar 03 Husky/Wildcat Relays
7 Daisy Cook 7′ 0 TX Trinity Springs Mar 03 Pike Middle School Meet
8 Katie Gibson 7′ 0 TX Trinity Springs Mar 03 Pike Middle School Meet
7 Mya Souhala 7′ 0 TX Cooper (Wylie) Mar 03 Wylie & Rockwall County JH Meet
8 Madilyn Cathey 7′ 0 TX Panhandle Mar 10 JH Panhandle Relays
8 Khloe Morris 7′ 0 TX Graham Mar 15 Graham JH Relays

 

 

 

 

From: http://www.athletic.net/TrackAndField/Division/Event.aspx?DivID=73438&Event=34

&NCS_modified=20160301135132&MaxW=640&imageVersion=default&AR-160309908

VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:R_U [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
avatar

About The Author [email protected]

comments (0)

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Skip to toolbar